Demirdöküm Servisi Beylikdüzü
Demirdöküm Servisi Beylikdüzü

Demirdöküm Servisi Beylikdüzü olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Demirdöküm Kökenli yeni teknisyenlerimiz ile hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.Demirdöküm Servisi Beylikdüzü

Siz değerli müşterilerimize yerinde ve hızlı hizmet sağlamaktayız,sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu bu kış ta ispatladık,Teşekkürler Beylikdüzü Halkımız !

Tel: 0212 861 43 00

 

Beylikdüzü Demirdöküm Servisi ;

Unutmayın, profesyonel destek almak her bakımdan önem teşkil etmektedir. Bulunduğunuz yer ve bununla ilgili destek alabileceğiniz mecralar internet kanalı ve çağrı merkezi sayesinde çok daha kolay iletişim kurmanızı sağlayacaktır. Bu sebeple Demirdöküm markasına sahip olan tüm cihazlarınız için bizleri aramaktan ve profesyonel servis hizmetimizden faydalanmaktan çekinmeyiniz. Bir cihazı satın almak kadar, cihazda satış sonrasında meydana gelebilecek arızalara ne derece destekte bulunabileceği de önem teşkil etmektedir.

Yıllardır Demirdöküm servisi olarak Beylikdüzü,Esenyurt,çapında müşterilerimize sunduğumuz güven, kalite garantili servis ve güler yüzlü hizmetimiz ile üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamanın ve her geçen gün yeni müşteriler kazanmanın onurunu yaşamaktayız.Demirdöküm Servisi Beylikdüzü.

Beylikdüzü oldukça kapsamlı bir mega kent olmasından dolayı Demirdöküm olarak servisler konusunda geniş bir ağ oluşturduk. Özellikle yaşanan trafik problemlerinden dolayı her bölgede müşterilerimize kısa sürede ulaşabilecek servislerimiz bulunmaktadır. Bu, kuşkusuz planlı bir çalışmanın ürünüdür.Servis listelerinin bu şekilde ayrılması da daha planlı ve çabuk müdahale olanağı sağlamaktadır. Uzman ekiplerimiz nokta uğramaları bu şekilde daha da kolaylaştırmaktadır.

Korsan Servislere Dikkat;

Son günlerde yaşanan korsan ve sahte servislerin kapora almaları veya cihazı alıp gitmeleri ve bir daha geri getirmemeleri sahte 444 lü ve 0850 li numaralar alıp fabrika servisi gibi cevap vermeleri,fahiş fiyatlar almaları,parça taksalar bile çıkma veya yan sanayi sağlıksız parçalar kullanmaları gibi mağduriyet yaşamamanız için öncelik le arayaçağınız servisin numarasını her hangi bir şikayet varmı diye google.com.tr ye yazıp bakmanızı tavsiye ederiz.Kombinizi Güvenli ellere teslim edin,unutmayın ki doğalgaz veya gaz tehlike arz etmektedir.Evinize çağırdığınız servis öncelikle sizlerin güvenliğini düşünmek zorundanır.Bunlara dikkat etmeyen ve kombi tamirinden bi haber olan sadece para için çalıştırdıkları elemanlardır.