BEYLİKDÜZÜ DEMİRDÖKÜM SERVİS
BEYLİKDÜZÜ DEMİRDÖKÜM SERVİSBEYLİKDÜZÜ DEMİRDÖKÜM SERVİS (0212) 861 43 00

BEYLİKDÜZÜ DEMİRDÖKÜM SERVİS

BEYLİKDÜZÜ DEMİRDÖKÜM SERVİS (0212) 861 43 00

Beylikdüzü Demirdöküm kombi servisi, ve Demirdöküm klima konusunda tecrübeli olan siz değerli kullanıcılarına özel servis hizmeti vermektedir.BEYLİKDÜZÜ DEMİRDÖKÜM SERVİS Uzun yıllardır birlikte çalışmamızın sebeplerinden bir tanesi de işimizi iyi yapmış olmanın verdiği gururdur.

Demirdöküm Garantisi Kaç Yıl

Demirdöküm garantisi kaç yıl;

Demirdöküm kombi kullanan tüm tüketicilerimiz cihazları hakkında her bilgiye ulaşmak ister. Sonuç itibari ile ortada kullanılmakta olan bir ürün vardır ve bu ürünü kullanan tüketicilerimiz doğru kullanım sağlıyor mu sağlamıyor mu merak eder. Doğru kullanım öncesinde cihazlar konusunda farklı bilgiler her zaman için merak konusudur. Bizler de bu sebeple bloğumuzda sizlere en çok merak ettiğiniz bir sorunla alakalı bilgiler sunarak yardımcı olmaya çalışacağız.BEYLİKDÜZÜ DEMİRDÖKÜM SERVİS (0212) 861 43 00

BEYLİKDÜZÜ DEMİRDÖKÜM SERVİS
BEYLİKDÜZÜ DEMİRDÖKÜM SERVİS
DemirDöküm kombi garanti suresi

Demirdöküm kombi alma düşüncesindeyseniz, mevcut kombiniz varsa ya da daha yeni daireye taşındınız ya da daireyi satın aldınız ve kombinin kaç sene garantisi olduğunu bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız sizlere yardımcı olacak bilgileri aktaralım. Demirdöküm markasına ait her modelde garanti süresi her zaman için 2 yıl olur. Merak ettiğiniz konu bu ise bilgileri sizlere aktarmış olalım. Fakat bazı koşullar da bulunabilmektedir. Mesela Demirdöküm kombinin garanti belgesini kaybettiğiniz zaman Demirdöküm merkezi arayarak da henüz garantisi var mı bitmiş mi bilgi alabilirsiniz.

Ek Garanti ;

Demirdöküm kombi aldıktan sonra ek garanti uzatma işlemi de yaptırabilirsiniz. Bu durum kombi garanti yılını değiştirmektedir. Fakat sizlere verilen garanti uzatma belgesini kaybetmemeniz gerekmektedir. Aksi durumda zor anlar yaşayabilirsiniz. Demirdöküm kombi yeni alımlarda her zaman 2 yıl kadar garantiye sahip olur. Sonrasında garantiyi uzatma sizlere bağlıdır ve dilerseniz de merkezden belirlenen yıla kadar garantiyi uzatabilirsiniz. Garanti içerisindeyken arızalanmaz diye bir kaide de olmaz. Ya da garantiyi uzatmak adına şart olan Demirdöküm kombide sorun olmamasıdır.BEYLİKDÜZÜ DEMİRDÖKÜM SERVİS (0212) 861 43 00

Demirdöküm garantisi kaç yıl sorunun yanıtı bu sebeple yeni alımlarda 2 yıl uzatma işlemi yapıldığında ona göre değişir diyebiliriz. Bu konuda gereken bilgileri sizler için araştırdık ve bloğumuzda yer alan sayfamızda bu bilgileri yine sizler için paylaştık. Demirdöküm kombiyi kaç yıl kullandığınızdan emin değilseniz ve hala garanti içerisinde mi değil mi bilgi almak istiyorsanız Demirdöküm merkezi aramanız gerekmektedir.

BEYLİKDÜZÜ DEMİRDÖKÜM SERVİS (0212) 861 43 00

Bir Cevap Yazın